XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI w JUDO.

In zawody by Artur KaryśLeave a Comment

W dniu 6.12.2015 roku na Hali MOSiR w Kielcach przy ul. Ściegiennego odbył się XVII Turniej Mikołajkowy Dzieci w Judo Zawody rozegrano w trzech grupach wiekowych. W zawodach startowało 168 dzieci z 13 klubów z 4 województw. UMKS “Żak” Kielce, UMKS “Ostrowia” Ostrowiec Świętokrzyski, UKS Judo Wolbrom, TS Wierzchosławice, UKS Sokół Tuchów, Judo Kowala k/Radomia, MOSiR Bochnia, KS “Start” Radom, “Fukutenjin” Kowala, PUKS Makowiec, BUDO Krosno, KROKODYL Kielce, UKS “Spartakus” Lublin

Drużynowo najlepiej powalczyli zawodnicy Żaka Kielce zdobywając 80 pkt, drugie miejsce zajęli zawodnicy Fukutenjin Kowala 20pkt trzecie UMKS Ostrowia 18 pkt Zwycięzcy poszczególnych kat wagowych :

U9
Zuzanna Górka  22kg Sokół Tuchów
Jeremiasz Bętkowski 24kg Żak Kielce
Korneliusz Lejawka 25kg Żak Kielce
Adam Broczkowski UKS Judo Wolbrom
Wojciech Pyczek 28kg Żak Kielce
Piotr Woźniak 30kg Judo Kowala
Kasjan Król 33 kg UMKS Ostrowia
Piotr Knapczyk 36kg Żak Kielce
Anna Kowalczyk 40 kgPUKS Makowiec
Piotr Dziedzic +40kg Żak Kielce
U-11
Krzysztof Mojeścik 29kg Żak Kielce
Krystian Ziółkowski 30kg UMKS Ostrowia
Kacper Hołda 31kg IS Wierzchosławice
Wiktor Kosno 33kg UMKS Ostrowia
Alicja Kowalska 35kg Judo Kowala
Artur Broczkowski 38kg UKS Judo Wolbrom
Laura Sobczyk 40kg Żak Kielce
Kuba Górajski 44kg Fukutenjin Kowala
Martyna Gałek 48kg KS Start Radom
Filip Banyś  52kg UKS Judo Wolbrom
Kacper Lewandowski +52kg KS Start Radom
U-13
Klaudia Kordela 32kg IS Wierzchosławice
Jakub Świerczek 35kg IS Wierzchosławice
Wiktor Błasik 38kg KS Judo Wolbrom
Jakub Wyderski 42kg UMKS Ostrowia
Damian Pławecki 46kg MOSiR Bochnia
Rafał Gibała 50kg MOSiR Bochnia
Mateusz Witkowski 50kg UMKS Ostrowia
Paweł Mikosz 60kg BUDO Krosno
Hubert Starzyk +60kg UKS Sokół Tuchów

Medaliści Żaka Kielce
U-9
22kg Sękowski Dominik 2m
24 Betkowski Jeremiasz 1m
Sztuka Kamil 3m
25kg Lejawka Korneliusz 1m
Drogosz Wiktor 3m
28kg Pyczek Wojciech 1m
Zelek Zuzanna 3m
30kg Siwoń Antoni 2m
Chrapkiewicz Marcel 3m
33kg Staszewski Kacper 2m
Kajtek Michał 3m
Młodawska Katarzyna 3m
36kg Knapczyk Piotr 1m
Bilny Karol 2m
+40kg Dziedzic Piotr 1m

U-11
29kg Mojeścik Krzysztof 1m, Miłosz Bętkowski 2m
30kg Nikodem Bujak 2m
31kg Eryk Cedro 2m
33kg Urszula Woźniak 3m
35kg Jan Kaszuba 3m
40kg Laura Sobczyk 1m
44kg Antoni Siudek 3m
52kg Katarzyna Klimkiewicz 3m
+52kg Konrad Stefański 3m

U-13
35kg Wójcik Filip 2m
42kg Bartłomiej Galera 3m
46kg Szczukiewicz Miłosz 2m
50kg Smolarek Krzysztof 3m
Klimkiewicz Krzysztof 3m
54kg Zwierzchowski Jakub 3m
+60kg Bandrowski Mikołaj 3m

[envira-gallery id=”2680″] [envira-gallery id=”7099″]