Srebrny medal Wiktora Mazurczaka na Mistrzostwach Polski Młodzieży

In zawody by Artur KaryśLeave a Comment

W dniu 05. 09. 2021 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieży w Judo. Nasz jedyny reprezentant Wiktor Mazurczak wywalczył srebrny 🥈🏆 medal w kategorii wagowej +100 Kg. Stoczył On 3 pojedynki. W pierwszym pojedynku zmierzył się z Albertem Sową z UKJ Akademia Sztuki Wojennej Warszawa. Była to powtórka z Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim w 2017 roku jednak i tym razem nasz reprezentant musiał uznać wyższość zawodnika z Warszawy.  W kolejnych 2 walkach zdecydowanie wygrał Wiktor. Jako kolejny zawodnik wiktor wpisuje się w karty historii naszej sekcji jako medalista MP i jest w gronie ponad 100 zawodników, którzy wywalczyli medale w tej rangi zawodach. Trenerem klubowym Wiktora jest Michał Zelek.