Wiktor Mazurczak zdobywa brązowy medal

In zawody by Artur KaryśLeave a Comment

W dniu 15.10.2016 odbył się Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych w Oleśnicy. Wiktor Mazurczak w wadze +90kg zdobył brązowy medal. W pierwszej walce wygrał przez ippon z Jaworskim Dominikiem ( AZS Opole). W walce o wejście do finału uległ w ostatnich sekundach (na Yuko) zawodnikowi z UKS Okay Opole – Kućmierz Adam. Walkę o brązowy medal stoczył z Łukasikiem Jakubem (GKS Czarni Bytom), walka zakończyła się pięknym rzutem na Ippon.
Kotlarska Dominika w wadze 70kg uplasowała się tuż za podium zajmując 5 miejsce.  Wygrane walki stoczyła z Pfeiffenberg Miriam (Austri) oraz Rybą Anna (K.A. MaŁo Wrocław). A walce o wejście do finału musiała uznać wyższość zawodniczki z Austrii  Niederndorfer Melanie A następnie w walce o brązowy medal minimalnie lepsza okazała się  Woźniak Paulina (MKS Juvenia Wrocław).
W Oleśnicy,rywalizowali także: Klimkiewicz Zuzanna 52kg,  Wiewióra Bartłomiej  (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św) – 9 miejsce,  Pabis Maciej, Sołkiewicz Hubert – wszyscy w 66kg, Olaf Kowalski 73kg.
media gazeta: echodnia.eu